Vítejte! Nacházíte se na blogu hned několika umělkyň. Všechny rády kreslíme, A proto tu můžete objevit pouze naše vlastnoručně vytvořená díla. Založily jsme tento blog se záměrem uměleckého projektu. Doufáme, že se Vám tu bude líbit!
P.S. Vše, co na těchto stránkách najdete, je vytvořeno námi. Kopírování je zakázáno! Děkujeme za pochopení :-)

Srpen 2009

Pierot

25. srpna 2009 v 21:34 | Kirsti |  Kirsti
Vim, že to neni moc typickej pierot, ale já ani žádnýho typickýho kreslit nechtěla...

S myšlenkou nakreslit pierota sem si pohrávala už strašně dlouho. Že ho fakt nakreslim sem se rozhodla až nedávno, když sem projížděla web Victorie Francés. Řekla sem si, že ten můj pierot bude taková moje verze Sashi z Misty Circus. Začla sem kreslit a nakonec sem zdárně, se záměrem nakreslit malýho zmalovanýho klučinu, nakreslila malou zmalovanou holčičku...
Jinak, až na ten malej detail (holka nebo kluk... nepodstatnej detail...), se kterym sem se už stihla smířit, sem s tim extrémně spokojená!!Eště bych chtěla podotknout, že to je jeden z mála mých (povedených) obrázků, který sem kreslila bez předlohy...!

Se stínovánim očí a toho krejzlíku sem se šíleně sra-piplala...

Anette Olzon do Fanclubu

24. srpna 2009 v 11:24 | JiliAnna |  Slavní lidé
↑↑↑
Jak napovídá nadpis - tento obrázek vznikl s původním účelem do fanklubu → theangelofdarkness.blog.cz

↑↑↑
Nápodobně.

Tarja Turunen II

19. srpna 2009 v 10:08 | Ina Ireth Hyvönen |  Portréty
V posledních dnech jsem opět vzala do ruky papír, tužky a gumy a vydala se vstříc osudu. Prohledala jsem svou sbírku obrázků Tarji čítajících téměř 3 000 kousků a vybrala jsem si promo fotografii z roku 2007. Vlasy jsem si upravila k obrazu svému, ale občas nevadí experimentace, ne?
Originální obrázek
A v mém podání
Pro zobrazení v plné velikosti klikni pravým tlačítkem myši na obrázek a zvol "zobrazit"

Tim Burton's Corpse Bride

15. srpna 2009 v 15:17 | JiliAnna |  Slavní lidé
Jáj! Jak s tímhle jsem se piplala! Ne s kreslením, ale s vkládáním do článku! Nešlo to!!! Asi jsem měla dlouhý název nebo co! Ale to jako nepočítají s tím, že když bude chtít někdo pojmenvat obrázek dlouze (např. Tim Burton's Corpse Bride) tak se mu to tam nedá pak vložit? Nakonec je to v galerii pojmenováno jen "Corpse Bride". Ale o to tu nejde, že?
Možná jste to poznali, možná ne, ale já myslím, že se to docela povedlo, ne? :-)

JiliAnna In Tim Burton's Corpse Bride

10. srpna 2009 v 15:28 | JiliAnna |  Ostatní
Takhle si představuju sebe samu ve filmu "Mrtvá nevěsta Tima Burtona". :-) V galerii je tento obrázek ještě oddálen. Tady do článku mi nešel vložit:-(

Emelyn Story

8. srpna 2009 v 12:30 | Ina Ireth Hyvönen |  Tématické
Ve svých tvrdých deskách, které mi leží u sedačky jsem dnes našla starší obrázek, který mám i u sebe na blogu akorát focený mobilem. Protože je to příšerná kvalita, rozhodla jsem se ho naskenovat a zveřejnit i tady.

Johnny Depp v civilu a ve svých rolích

3. srpna 2009 v 15:09 | JiliAnna |  Slavní lidé
↑↑↑
Johnny Depp.
Tak, to je portrét Johnnyho Deppa v civilu. Víte kolikrát jsem upravovala to pravé oko (z našeho pohledu)??? Nejmíň milionkrát :-D Ne vážně, krom toho oka se mi to docela líbí. Mamka z toho byla úplně nadšená.
↑↑↑
Jack Sparrow.
No, musím říct, že se mi to nelíbí. Pracovala jsem na tom usilovně a asi nejdýl, ale nepodařilo se... Teda jako nejhorší to není, ale ten první (co jsem dala sestře) se mi povedl líp...
↑↑↑
Sweeney Todd.
Ou, ou, ou, ou, ou! Stejně jako Jack se to prostě nepodařilo... To jsem asi měla blbý den... Jinak, tohle je už 6 portrét Sweeneho, který je ode mě vidět na těchto sránkách.
↑↑↑
Střihoruký Edward.
Tak tohle je něco jiného! Podle mě nejpodařenější, co v tomhle článku uvidíte. Můj milovaný Edward...
↑↑↑
Roux.
Tady je Johnny jako Roux z filmu Čokoláda. To se mamce taky strašně líbilo :-)
↑↑↑
Willy Wonka.
Ajajaj... Tak tohle je vážně... nic moc. Ty zuby vypadají... příšerně! Jako by kvůli nich neuměl zavřít pusu :-D Ne, vážně, já otevřené pusy v úsměvu prostě nakreslit neumím. Zkoušela jsem Willyho nakreslit se zavřenou pusou, ale to mu nebylo vůbec podobné... A tím chci jako říct, že tohle mu je podobné???
↑↑↑
Victor Van Dort.
A nakonec... Victor. Ten se mi podle mě taky docela poved, ale ty fotky jsou hooodně nekvalitní. Za to se moc omlouvám!
Tak a toť vše z Johnnyho Deppa, co jsem vytvořila na chalupě.

Ulice

1. srpna 2009 v 10:56 | Fíriel |  Fíriel (13 let)