Vítejte! Nacházíte se na blogu hned několika umělkyň. Všechny rády kreslíme, A proto tu můžete objevit pouze naše vlastnoručně vytvořená díla. Založily jsme tento blog se záměrem uměleckého projektu. Doufáme, že se Vám tu bude líbit!
P.S. Vše, co na těchto stránkách najdete, je vytvořeno námi. Kopírování je zakázáno! Děkujeme za pochopení :-)

Září 2009

Victoria Frances

29. září 2009 v 14:34 | JiliAnna |  Slavní lidé
Určitě ji znáte. Je to má nejoblíbenější malířka. Její kresby jsou... tak zvláštní a nádherné, ale zároveň depresivní. Vždycky z nich mám husí kůži. Pokud ji opravdu neznáte, tak se mrkněte sem → www.victoriafrances.es. Takže jo, je to ona - Victoria Frances. Snad se aspoň trochu podobá. Kreslila jsem to podle její promo fotky, ale musela jsem si to trochu upravit k obrazu svému, aby se mi to dobře kreslilo. Takže, snad se líbí! :-)

James Hetfield

28. září 2009 v 20:01 | JiliAnna |  Slavní lidé

Pokud jste v poslední době zavítali na mé stránky (frozen-sun.blog.cz), tak jste si možná podle názvů článků všimli, že docela hodně teď ulítávám na zpěvákovi americké trash metalové skupiny Jamesovi Hetfieldovi. No není úžasný?! Zkoušela jsem ho nakreslit už několikrát. Většinou to vypadalo úplně příšerně! Jak já jsem se za to styděla! No, tohleto je kresleno vlastně podle obrázku z Deviantartu. Předloha tohoto obrázku nebyla fotografie, ale kreslený obrázek. Byl kreslený pravděpodobně tuží, takže ta moje reprodukce není tak dobrá, ale věřte, že tohleto je první opravdu podobný portrét tohoto dokonalého zpěváka...