Vítejte! Nacházíte se na blogu hned několika umělkyň. Všechny rády kreslíme, A proto tu můžete objevit pouze naše vlastnoručně vytvořená díla. Založily jsme tento blog se záměrem uměleckého projektu. Doufáme, že se Vám tu bude líbit!
P.S. Vše, co na těchto stránkách najdete, je vytvořeno námi. Kopírování je zakázáno! Děkujeme za pochopení :-)

Duben 2010

Sněhurka

12. dubna 2010 v 18:23 | JiliAnna |  Ostatní
Sněhurka
Obrázek byl již dříve zveřejněn na mém vlastním blogu, ale tady by určitě neměl chybět.
Nakreslila jsem ho někdy... už je to hezky dávno... ani si vlastně nepamatuju. Zřejmě někdy v lednu. Nudila jsem se a hrozně moc jsem chtěla (řekněme spíše potřebovala) kreslit... Nevěděla jsem však co a tak jsem začla podle obálky jedné z knih, co jsem zrovna měla na stole, kreslit jabko, jenže samotné to nebylo ono a tak mi moje levá ruka posloužila jako model a namalovala jsem podle ní tu ruku, co jabko drží. Taky mi výborně posloužila černá a čevená temperka z té sady, kterou jsem dostala na Vánoce od babičky a dědy... jinak totiž moc barvama nekreslím... ale tohle potřebovalo něco netradičního:-)
Snad selíbí;-)

Výšivka Jamese Hetfielda

11. dubna 2010 v 17:00 | Jil |  Slavní lidé
Pravda asi to tu nemá co dělat, ale možná se to tady i docela hodí. Hand-Art jako "Ruční-Výroba" a vyšívání bezpochyby ruční prací je. Vyšila jsem si Jamese Hetfielda a rozhodla jsem se dát ho i sem a nejen na svůj osobní blog. Takže tady je:

James Hetfield - výšivka

Dokumentaci práce, komentáře a výšivku Johnnyho Deppa najdete zde: http://frozen-sun.blog.cz/1004/vysivany-james-hetfield-vysivany-johnny-depp.

Elfka

5. dubna 2010 v 19:43 | JiliAnna |  Ostatní
Elfka
Elfka - detail
Kvalita fotek je příšerná a na té druhé je dokonce můj stín... Za to se omlouvám, ale foťák je teď v takovém zbídačeném stavu, takže se nedá nic dělat. Nicméně na druhé fotce je "dílo" docela dobře viditelné. Předem upozorňuju, že "naživo" to vypadá mnohem líp, ale tak co už nadělám...  Kresba je to poměrně stará, tuším, že ze začátku února. Chtěla jsem ji sem dát už dávno, ale nějak jsem se k tomu nemohla dokopat. Už je ale tady a Vy se můžete pokochat tou "nádherou" :-D Doufám, že se líbí. Já osobně jsem s ní spokojená. Hlavně proto, že jen málokterá kresba se mi tolik podaří a navíc tahle je bez předlohy! :-)


LINKS

4. dubna 2010 v 16:09
Design by: creation.blog.cz

Members's Pages:
Ina Ireth Hyvönen:

Bels:
JiliAnna:
Kirsti:

Lussy:
Dragell
in-my-own.blog.czdubious cat:
Affs:

Líbí se Ti naše stránky? Chtěl/a by ses stát naším aff? Máš možnost, napiš a my si Tě rády přidáme:-)


Our Icons: