Vítejte! Nacházíte se na blogu hned několika umělkyň. Všechny rády kreslíme, A proto tu můžete objevit pouze naše vlastnoručně vytvořená díla. Založily jsme tento blog se záměrem uměleckého projektu. Doufáme, že se Vám tu bude líbit!
P.S. Vše, co na těchto stránkách najdete, je vytvořeno námi. Kopírování je zakázáno! Děkujeme za pochopení :-)

Listopad 2010

vyndáno z šuplíku- AK

29. listopadu 2010 v 11:35 | Dubious cat |  Dubious cat(19let)
Můj dnešní příspěvek je poněkud staršího data, tuším tak 2 roky starý, a taky podle toho tak vypadá. Nepřidává tomu ani fakt, že je focený mobilem, takže se předem omlouvám za kvalitu a úhel focení.. Ale mám k tou prostě vztah! Je to jeden z mých prvních pokusů o mého nejoblíbenějšího zpěváka  Anthonyho Kiedise (v mladším vydání samozřejmě), příště dám něco "novějšího" a tabletoidního :) 
ant

J. Hetfield

28. listopadu 2010 v 15:13 | Jill |  Slavní lidé
Zdravím! Jestli si někdo z Vás všiml, je naprosto neobvyklé, aby v mých příspěvcích na Hand-Artu text předcházel obrázku, ale dneska Vás chci jak se patří překvapit, a proto dílo vkládám až pod perex. Nejdřív krátké povídání. Jelikož jsem autorkou stránek www.aboutmetallica.blog.cz, rozhodla jsem se udělat na Vánoce nějaký zajímavý vánoční design, a tak jsem nakreslila to, co za chbvíli spatříte, budete-li chtít. Design se sice poved a jsem s ním hodně spokojená, ale nejde mi nastavit, tak vůbec nevím, co s ním. Měla jsem z něj takovou radost... Ale nedá se nic dělat, možná to ještě nějak vymyslím... Každopádně Vy budete mít tu čest vidět dílko jako první, i když to původně měli být návštěvníci na blogu o Metallice. Tak si toho, prosím, važte!:-) Tákže, fanfáry...

Do třetice Oasis

28. listopadu 2010 v 11:07 | Dubious cat |  Dubious cat(19let)
V předešlých dvou článcích jsem vám ukázala  své portréty Liama a Noela Gallagherů, které jsem kreslila olejovými pastely.
Tento obrázek  zobrazuje  ty samé bratry, ale tentokrát  se jedná o jeden z prvních pokusů tabletem:)
P.S: příští obrázky už budou s jinými xichty, slibuji:)
oasis

Liam Gallagher

27. listopadu 2010 v 23:42 | Dubious cat |  Dubious cat(19let)
Tento obrázek byl pokusem o Liama Gallaghera, druhého slavného bratra z Oasis. Myslím, že dopadl celkem dobře :)

liam

červencová

27. listopadu 2010 v 12:42 | eL |  appelez-moi eL (18 let)
Přidávám svůj první výtvor na HA. Tuto slečnu jsem kreslil v červenci cca6 hodin. Kresleno bez předlohy, jen stínování jsem zkoušela podle nějaké modelky, ale moc se to nepovedlo.. Kresba má plno chyb, a teď už bych ji asi nakreslila asi trošku jinak, ale líbí se mi a mám radost, že se mi podařila nakreslit aspoň tak, jak je.. :-)

červencová

appelez-moi eL

27. listopadu 2010 v 12:10 | eL |  appelez-moi eL (18 let)
Zdravím, ráda bych se vám představila, původně jsem to plánovala už v týdnu, ale byla jsem hrozně zaneprázdněná.. 

Jmenuji se eL - podle písmenka L. Přezdívku Appelez-moi eL jsme si zvolila protože je francouzsky a znamená "Říkejte mi eL" ačkoli se francouzštinu neučím, hrozně se mi líbí. Je mi 18 let,  aktivně fotím, miluji psy a snažím se kreslit... Kreslím si jen tak do šuplíku asi 5 let. Začínala jsem kreslit ve stylu manga a anime, ale pořád mi to nejde, tak jak bych chtěla :-D  Nechodím do žádného kroužku, ale ráda bych začala chodit, protože mě to nesmírně baví :-) Nekreslím nijak bravúrně, mám svůj styl, a pořád se učím. Chtěla bych se naučit kreslit realisticky, nicméně problém je v tom, že neumím moc kreslit podle předlohy...
Vlastním blog, kde publikuji své názory, fotky a kresby :-)

Konec náboru členů

27. listopadu 2010 v 11:59 | Bels
Tak tohle je snad polsední informační článek na dlouhou dobu. Chtěla jsem jen oficiálně přivítat všechny naše nové členky. Teď je nás tu deset a Hand Art uzavírá nábor členů. Děkujeme za zájem.

Enigma - http://termless.blog.cz
Bastett - http://gbastet.blog.cz
Taychi - http://cinis.blog.cz
Zoe - http://bezmasa.blog.cz
appelez-moi eL - http://el-original.blog.cz
Dubious Cat - http://what-up.blog.cz

Všem přeji radost z kreslení a spoustu podařených výtvorů. A našim návštěvníkům ať je na co koukat. :)

Bels Vengeance

Čerstvé umění :)

26. listopadu 2010 v 23:21 | Dubious cat |  Dubious cat(19let)
Zdravím všechny umělce!

Dnes jsem se stala novou členkou Hand-artu-chtěla bych autorkám moc poděkovat, že mne mezi mne přijaly.   Moc si toho vážím!
Mezi mé první ukázky zařadím portrét mého oblíbeného kytaristu ze skupiny Oasis.
Dámy a pánové- Noel Gallagher!

Poznámka: obrázek je složen ze 2 nascanovaných částí, proto je uprostřed ta čára :(

Vykopáno v archívu

26. listopadu 2010 v 16:49 | JiliAnna |  Ostatní
01
02
03
04
Kdysi, když jsem začínala s blogem (myslím s tím mým osobním, ne s H-A), neuměla jsem grafiku ani trošičku, a proto jsem za jednu soutěž vyrobila diplomy tímhle způsobem. Tyhle obrázky jsou tedy z doby, kdy mi bylo... 13, tuším. Tohle jsou ty nejzajímavější části, které jsem vystřihla z celých diplomů, protože mi přišlo ujeté, dávat sem diplomy i s textem;-) Zajímalo by mě, jak se Vám to líbí...? 

Myšák

25. listopadu 2010 v 18:29 | Kirsti |  Kirsti
Tak jsme jednou dostali za domácí úkol nakreslit zvířátko.
Původně sem chtěla kreslit činčilu, ale jaksi mi to nešlo, tak sem se začala rozhlížet po nějaké alternativě... Nejblíž bylo tady moje zlatíčko myšák Corey (podle Coreyho Taylora samozřejmě... ta podoba!!)... a z původního plánu nějak to odfláknout na malej papír vzniklo tohle... dělala sem to asi tak... 7 hodin... formát větší A2...
Ale nakonec dost spokojenost... moje máma z toho byla úplně vypleskaná...!

Keď to nejde...

25. listopadu 2010 v 17:37 | enigma
...tak to nejde.

V poslednom čase na kreslenie (a na všetko ostatné) dosť kašlem. A tu je výsledok :


Kreslené podľa predlohy - fotka z časopisu Geo (inak kto ho ešte číta? :D).
Pod perexom uvidíme aká je "podoba" medzi originálom a mojím podaním.

Death doll

24. listopadu 2010 v 14:24 | Taychi |  Kreslení
Nazdar sloni a slonice. Konečně jsem si vzpoměla že vlastně jsem i na Hand artu a tak bych vám sem chtěla hodit jeden můj obrázek z doby asi...z..října? Víte, poslední dobou jsem si hrozně zamilovala panenky. Ne barbie, ale opravdu morbitní obrázky panenek, co pláčou. Chtěla bych na ten obrázek slyšet i váš názor :) Je trochu o 90° doprava, ale vy to přežijete nie? Přihodím i básničku, ikdyž se mi to nechce ukazovat x3. Zatím se mějte
vaše Sloní Taychi
Sedím tu tiše,
Lehce, snadno se mi píše,
tak moc se liším od ostatních,
Budu sama, i ve chvilkách svých posledních.


Songwriter is dead

23. listopadu 2010 v 16:33 | JiliAnna |  Díla inspirovaná hudbou
Songwriter
Songwriter II.
Zdravím! Možná si někteří z Vás povšimli jedné soutěže, kterou pořádali Nightwish. Já, jakožto fanda kapely a správný tvůrčí člověk, jsem se rozhodla něco vytvořit... Upřímně řečeno, mělo to vypadat krapet jinak, ale nakonec jsem docela spokojená. jen tak pro informaci, nic jsem nevyhrála, ale s tím už jsem počítala;-) Aspoň můžu zase něco přidat na ten náš Hand-Art, který poslední dobou především díky Bels a novým členkám hezky prospívá... Ták tedy první verze je ta úplně původní a ta druhá je vylepšená přidáním malých postaviček členů kapely na prsty:-) Vřelé díky mamce za tento nápad, vypadá to zajímavě:-) Tak co, co si o tom myslíte? Jo a ještě - je to krapet upraveno počítačem, ale jen zkontrastováno a přidána textura, tak snad mě nebudete mít za zrádce přesvědčení... ;-)

Jaké povolání?

22. listopadu 2010 v 19:45 | Zoe |  Zoe
No, přemýšlela jsem, co jako budu někdy v budoucnu dělat. Chtěla bych dělat něco se zvířaty, nebo s grafikou celkově. Takže jsem přemýšlela o nějaké vyšší grafické, nebo nevim. Takže kdo máte nějaký nápad, prosím napsat do komentářů.

P.S. Nějaké povolání, co mě uživí... Ne, myslím prostě něco spolehlivého.

Prayer

22. listopadu 2010 v 16:50 | Bastett |  Bastett
 Jaksi mi nefunguje scaner takže jsem vzala to jediný co jsem měla v počítači. Není to zrovna nejlepší ale patří k mým oblíbeným, takže ji mám ve skřínce. A taky to není zrovna moje obvyklá "parketa" spíš kreslím "něco-jako-anime-s-velkým-nosem-a-pusou" (dobře má to jenom anime oči a vlasy xD 
Takže je mi 14 kreslím ráda řekla bych že občas i celkem zdařile. Jsem gothička s barevným srdcem, miluji punk, death rock, new wave, dark wave a občas i metal. A gothic, punkovou a visual kei módu :) Neumím psát básničky ani povídky, ale hraju na housle a klavír. Mám doma i kytaru ale tu neumím naladit. Takže kreslení zdar a vám Ahoj :) P.S. Následuje obrázek :D
Prayer
 Nená to zrovna nej kvalita ale za to může scaner. Bye-Bye Bastett