Vítejte! Nacházíte se na blogu hned několika umělkyň. Všechny rády kreslíme, A proto tu můžete objevit pouze naše vlastnoručně vytvořená díla. Založily jsme tento blog se záměrem uměleckého projektu. Doufáme, že se Vám tu bude líbit!
P.S. Vše, co na těchto stránkách najdete, je vytvořeno námi. Kopírování je zakázáno! Děkujeme za pochopení :-)

Leden 2011

Dračí hlava

28. ledna 2011 v 16:22 | Kirsti |  Kirsti
A zase jednou drak!
ten neurazí... všichni milujou draky!

Toto byl domácí úkol. Nakreslit 3 pohádkové postavy... Já bych z těch tří tady vyzdvihla jenom tu dračí hlavu (zbytek draka se nestih...)
Ta Sněhurka je taková divná (i když má fakt dobrý vlasy!) a Šmudla je obšlehlej od Disneyho... takže...

Ty fotky sou dost děsivý... jakože kvalita...!


Celý "dílo"...

StarScream

27. ledna 2011 v 18:53 | Babe |  Babe (14 let)
Nu což, špatná kvalita, ale musím to dát. Mám strašlivý pocit, že se mi něco hodně povedlo ^^. Ale stejně se zlepším. Já to vím! Kreslilo jsem to mou novou tužkou na můj nový blok podle dva týdny staré fotky StarScream, jež se válela v mém mobilu. To vlevo jsou všechny přezdívky, které zatím na blogu měla a to vpravo je můj podpis ^^. Laskavě si nevšímejte dolejšku vlasů :).

Aqua Ela, Mindë, StarScream, Alouch

I Don't Listen To You

26. ledna 2011 v 14:46 | Jill |  Ostatní

Tak takhle to dopadá, když se vám vůbec, ale opravdu vůbec nechce do učení. Hloupá nepropracovaná kresbička, ale nápad se mi docela líbí. A to byste se divili, jak dobře to vypadá na sešitu biologie:-)

Dívka na schodech

24. ledna 2011 v 19:00 | Jill |  Ostatní
Poetický to titul pro dílo není-liž pravda?


Jo, ještě mi furt nějak nejdou vkládat obrázky, tak snad Vám to funguje. Pokud ne, tak se vlastně můžete mrknout na moji složku do galerie, tam by obrázky mohly fungovat. Jinak tohle je zase zkontrastovaná verze, ony jsou totiž fotky vždycky nekvalitnía tak je to s přidaným kontrastem lepší (u tohohle jsem ještě trochu upravila poměr barev). Obrázek neznázorňuje nikoho konkrétního, ale možná je to moje kámoška:-) Na zábradlí se radši nedívejte, je tak pokroucené, až je to k smíchu. Obrázek to není nic moc, ale líbí se mi to vystínování mikiny...

Never Be Free

23. ledna 2011 v 14:15 | JiliAnna |  Ostatní
Moc mě těší, že ačkoli momentální aktivita členek není příliš velká(a to Vám nemám za zlé, já sama pořádně nic nepřidávám), návštěvnost je stále nejen přijatelná ale až závratně vysoká vzhledem k tomu, jaká byla ještě nedávno.

Další věc je, že se nám šíleně seká počítač. Nemůžu vložit obrázek a když už to vypadá nadějně, všechno se někde sekne a já nemám šanci s tím pohnout. Je to úplně v háji... ale co, stěžováním si nepomůžu. Jenom abyste věděli, že když se Vám obrázek nebude zobrazovat, je to patrně tím, že je jen zkopírovaný. V takovém případě Vám bohužel nepomůžu, budete si muset počkat, až se dá náš komp dopořádku a vzpamatuje se. Věřím, že to vydržíte:-)

Přistupme tedy k onomu dílu.


Vím, že je anatomie úplně špatně. Taky vím, že postava má velkou vrchní polovinu těla a miniaturní nohy. Uvědomuju si, že je to celé nakřivo, ale věřte nebo ne, takhle to být má. To, co postavě na obrázku trčí ze zad je klíček (jen pro ty, kteří by to nemuseli pochopit). Já nevim, co si o tom myslíte Vy, taky Vám to přijde psycho? Má to vlastně znázorňovat panenku na klíček, která se bez cizí pomoci nemůže hýbat (proto taky "Never Be Free").

Přidávám zkontrastovanou verzi, která (jako ostatně vždy) má větší hloubku.


The Book of Life

22. ledna 2011 v 1:59 | Ina |  Výplody mé mysli
Tak jsem se jednou opět rozhodla něco nakreslit. Času v poslední době mám po málu, protože maturita už buší na dveře a všichni jsme tím akorát stresováni. Já si udělala o hodině sociologie a psychologie někdy před týdnem jakýsi náčrtek a až dnes večer/v noci jsem se rozhodla všecko konečně převéct na papír.

Obrázek jsem pojmenovala "The Book of Life" čili 'kniha života'. Na první pohled je sice vidět pro někoho krajina s cestou, okolo které jsou lavičky, lampy... pro některé je ale hlavní dominantou odkvétající květina. Znázorňuje, že tu nikdo nejsme věčně. Loutka, kterou ovládá motýl taháním za nitku, představuje nás lidi. I my jsme leckdy taháni za neviditelné nitky a někdo nás ovlivňuje. A proč právě kniha? Život je vlastně taková kniha, anebo ne? Má počátek a konec...

The Book of Life

Klauzurní zátiší

9. ledna 2011 v 17:32 | Kirsti |  Kirsti
Moje 18ti hodinová práce.
(no... 18 školních hodin... a půlku pondělí jsme prokecaly)

Tenhle týden jsme měly klauzury, takže jsme celý týden jenom kreslili a kreslili...
Pondělí, úterý a středu jsme měli na tohle úděsný zátiší...
Kresleno tužkou... formát A2

S flaškou spokojenost, s hadrem celkem taky...
na to dřevo radši nekoukejte... podivný, celý šejdrem...

Nethopýr

1. ledna 2011 v 16:04 | Babe |  Babe (14 let)

Můj úžasný nethopýr neoplívá žádnou zvláštní krásnou, má kolem sebe nepovedené okolí, ale je ve zlatém řezu takže je nádherný :D. Prosím jenom konstruktivní kritiku. A berte na vědomí, že tohle je jeden z mála obrázků co tu mám uložených a že dokážu udělat lepší :D. No jo, perokresba, potřebujeme se zdokonalovat.
Babe/Nethopýr