Vítejte! Nacházíte se na blogu hned několika umělkyň. Všechny rády kreslíme, A proto tu můžete objevit pouze naše vlastnoručně vytvořená díla. Založily jsme tento blog se záměrem uměleckého projektu. Doufáme, že se Vám tu bude líbit!
P.S. Vše, co na těchto stránkách najdete, je vytvořeno námi. Kopírování je zakázáno! Děkujeme za pochopení :-)

Březen 2011

Monsters z roku raz dva

27. března 2011 v 20:45 | Dubious cat
Baf! V nekonečném internetovém matrixu jsem dnes narazila na svůj starý myspace profil, kam jsem ukládala své výtvory. Už jsem skoro zapomněla na své netvoří období!
Když mi bylo cca. 16, neustále jsem čmárala podivné příšerky- na papír, na okraje sešitů i na lavici. jenže paná třídní učitelka pro mé umění neměla pochopení.. No ale fotky existují!

Takhle to začalo...


Takhle pokračovalo...


A takhle to odnesla školní lavice, několikrát!


Mr. Todd

26. března 2011 v 18:48 | Evelin |  Evelin (18 let)
Zdravím.
Nejspíš by bylo slušné se nejdřív představit, takže: Já jsem Evelin a právě (vlastně už to bude pár dní) jsem byla přijata do Hand Artu. Za což jsem vděčná.
Sídlím na tomto blogu, nikdy jsem nechodila na žádnou uměleckou školu (jejda, rým) a tím pádem moje kreslířské umění za moc nestojí. (Tedy, záleží na tom, s čím to porovnáváte, že jo :D.) Většinou se s každým dílkem patlám neúměrně dlouho a s výsledkem nebývám spokojená. Nicméně, existuje jedno dílko, se kterým spokojená jsem, i přesto, že je pár let staré, špatně vystínované a tak podobně. Toto dílko najdete pod perexem.

Hobbití slečna

26. března 2011 v 5:45 | Babe |  Babe (14 let)
Babe se tu náhle zjeví a prezentuje své dílo, nad kterým proneslo mnoho huor, ví, že není dořonalé, ale ví, že se zlepší ^^.

Nártoun

25. března 2011 v 17:22 | Kirsti |  Kirsti

Tak kdo je to?

19. března 2011 v 22:04 | Dubious cat |  Dubious cat(19let)
Opět zdravím všechny návštěvníky Hand-artu!

Ve svémpočítači jsem objevila scan jedné kresby,kterou jsem vytvořila v třeťáku, když jsem byla na jazykovém kurzu v Cambridge. Bylo mi 17, v době největší popularity jistého snímku, a anglický vduch vzdechl mé tužce touhunakreslit někoho z Anglie.. Poznáte ho?


Mon petit ami

19. března 2011 v 14:00 | Jill |  Slavní lidé


Dlouho jsem přemýšlela nad titulkem tothoto článku. Fakt dost dlouho. Ono už je to nudné, když se všechny moje příspěvky jmenujou "James Hetfield" nebo "Jamie Hetfield" nebo "J. Hetfield" apod. A tak jsem tento miniaturní příspěvek nazvala "Můj malý přítel" a protože se učím francouzštinu a ten jazyk se mi líbí, řekla jsem si, že neuškodí, když jí nahradím tu věčnou angličtinu.

A teď k obrázku - hodně zjednodušený obrázek Jamese nakreslený na koleně včera po příchodu ze školy u televize. Důvod - všude zkrátka nemůžu kreslit "realistické" vystínované portréty a navíc to zabírá moc času. Takhle budu mít Jamese u sebe, kdykoli budu chtít, což se perfektně hodí obzvláště při hodinách matiky, zeměpisu apod:-) Totální jamesofilie stále nepolevuje. Jak dlouho že už to trvá? Ehm, už skoro dva roky?:-D

James Hetfield (realistická kresba)

18. března 2011 v 17:37 | Jill |  Slavní lidé

Konečně jsem to dostala do počítače. Tahle kresba je stará týden a musím Vám říct, že je to snad první vlastnoručně nakreslený obrázek, který jsem si zarámovala. Je to kresleno přesně podle jedné fotky tou technikou, jak si fotku rozdělíte na menší čtverce nebo obdélníky a pak všechno překreslujete hezky po malých kouscích. Jsem spokojená, i když mi tato technika přijde trochu jako "podvod".
"Realistickou kresbu" teď děláme i ve škole ve výtvarce a v dubnu pak bude výstava našich děl. Jsem zvědavá, jak to moje dopadne, protože zpočátku mi to nějak nešlo, prostě mi vadilo, že při tom kreslení jsme se museli řídit všemi těmi pravidly, ale teď mě t celkem chytlo:-)
Co na to říkáte?

Jsem zpět s maturitním veledílem

16. března 2011 v 19:24 | Dubious cat |  Dubious cat(19let)
Mňau! Po delší době je ta (ne)talentovaná dívka zpět. Omlouvám se všem svým fanouškům (ha haha) měla jsem náročné zkouškové období a sotva stíhala svůj blog.
Takže, co uvidíte?
Toto dílo jest mou ex-maturitní prací, jedná se kresbu tužkou na formádu A1,je to focené,proto se omlouvám za kvalitu:)
Na obraze můžete naléz mévelké vzory- Salvadora Dalího,Egona Schieleho a Toyen.. Mají ale více společného než to, že je mám ráda, příjdete na to?


Don't Touch Me!

15. března 2011 v 15:40 | Jill |  Ostatní

Tahle kresba vznikla někdy mezi Vánoci a únorem... Původně měla vypadat úplně jinak, ale pak přišla kámoška s touhle hláškou, která perfektně vystihuje můj vztah k osobnímu kontaktu... Všichni, kteří ten obrázek zatím viděli (tedy alespoň skoro všichni) si mysleli, že jsem to já... Neměla jsem to být já, ale uznávám, že to mě opravdu připomíná, až na to, že já mám brýlenemá brýle.

Someone

8. března 2011 v 19:51 | Jill |  Ostatní
"Dílo", které v tomto článku uvidíte vzniklo během začátku jarních prázdnin a jsem s ním opravdu spokojená, ačkoli je na mě neobvyklé.

PS.: Obrázky mi stále nejdou vkládat do článků, takže opět pouhá kopie, pokud nepůjde zobrazit, najdete výtvor v Galerii v mé složce v podsložce "Ostatní".