Vítejte! Nacházíte se na blogu hned několika umělkyň. Všechny rády kreslíme, A proto tu můžete objevit pouze naše vlastnoručně vytvořená díla. Založily jsme tento blog se záměrem uměleckého projektu. Doufáme, že se Vám tu bude líbit!
P.S. Vše, co na těchto stránkách najdete, je vytvořeno námi. Kopírování je zakázáno! Děkujeme za pochopení :-)

Červen 2011

Ivy Walker

16. června 2011 v 19:06 | Evelin |  Evelin (18 let)
Zdravím.
Tohle je můj první pokus o malbu akvarelem a akverolovými pastelkami. Sice nemůžu říct, že by se to podobalo té slečně, které se to podobat má, ale začíná se mi to docela líbit (což je u mě vážně nezvyk).


Jonsu

11. června 2011 v 8:01 | Babe |  Babe (14 let)
Začato včera při fyzice :P. Kritizuj prosím, já se chcu přece něco naučit ^^ı.A kdo ještě neslyšel Jonsu zpívat, ať (se stydí) a poslechne si Pidä kädestä ^^.


Šípkový květ

3. června 2011 v 15:42 | Babe |  Babe (14 let)

Hahahá! Zase nade mnou zvítězila má slabost pro všechno šípkové. Áá já miluji ten papír, na který su to kreslilo, mělo bych si ho koupit. Jednou za týden mít příležitost ho zneužívat je málo ^^. Jo vim, ten okvětní lístek vzádu je moc tmavej, ale co s tim teď udělám? :D

Školní malůvky aneb když se ruka odhodlá postavit se mozku a čmárá a čmárá...

2. června 2011 v 18:57 | JiliAnna |  Ostatní


Kresba stará už... já nevím, zkrátka od září, což je... nechce se mi počítat... zhruba 9 měsíců. Je to můj obal ZSV, kde tento rok berem psychologii, takže dílko příznačně nazvané "PSYCHOlogie". Vlastně jsem tuhle šílenou kresbu chtěla na H-A hodit už dávnmo, ale dostala jsem se k tomu až teď. Celý obal sešitu ještě dokresluje úryvek textu "My Friend Of Misery" od Metalliky a to konkrétně "One man's fun is anothers hell" - tahle věta podle mě přesně vystihuje podstatu klaunů... Nutno ještě podotknout, že od začátku školního roku jsem už byla několikrát od spolužáků dotazována, kdo to je, proč je tak smutný a co znamená ten úryvek textu:-) Ale řeknu vám, že není vyloženě nepříjemné mít trochu té pozornosti...
(Dále ještě první obrázek jsem musela doostřovat a je to na něm poznat, tak mi to snad prominete. A další věc, se kterou nejsem spokojená je datum a čas, ale já vždycky zapomenu přenastavit foťák a když už ty fotky tak horko těžko dostávám nejdřív do notebooku, pak na flashku a poté na net, tak už s tím datem nejde nic dělat, takže asi tak.)


L' Histoire - proč ten název? Protože mám tu fráninu nakonec ráda, i když mám problémy s výslovností... a ten "dějepis" protože postavička s nadměrně velkýma očima vznikla v dnešní hodině dějáku. Koketovala jsem s představou, že ji pojmenuju Kunhuta, protože to byla manželka Přemysla Otakara II., jehož život a události po něm jsme dneska probírali. Nakonec jsem si ale řekla, že L' Histoire je mnohem poetičtější. Nic víc Vám ke slečně Historii asi nepovím, snad jen to, že její obrovská kukadla vyjadřují můj zlozvyk kreslit vždy větší oči... ony toho totiž čidla zraku o člověku prozradí snad nejvíc:-)