Vítejte! Nacházíte se na blogu hned několika umělkyň. Všechny rády kreslíme, A proto tu můžete objevit pouze naše vlastnoručně vytvořená díla. Založily jsme tento blog se záměrem uměleckého projektu. Doufáme, že se Vám tu bude líbit!
P.S. Vše, co na těchto stránkách najdete, je vytvořeno námi. Kopírování je zakázáno! Děkujeme za pochopení :-)

Září 2011

Mr. Dalí

21. září 2011 v 19:25 | Luss |  L Kresby
Dlho som nič nepísala. Napokon, ani nebol čas. Škola sa začala a už zase po mne všetci chcú, aby som sa učila /prekvapivé, čo?/. Ďalej by som sa chcela poďakovať tej dobrej duši, ktorá mi dnes celou silou vrazila loptu do hlavy. Nabudúce rozmeliem ksicht ja tebe, teda pokiaľ sa trafím. Ale o tom som nechcela. Dnes som v škole /konečne/ dokončila detail z Dalího "Naliehavosti Spomienky". Mala som to načrtnuté už dlho, chcela som to nechať iba ako skicu, ale škola so mnou robí divy a tak som sa rozhodla dodať tomu trochu plasticity s mojou milovanou 6Bčkou a vydarilo sa. Teda..hmm. CELKOM. Ak sa chcete zasmiať, kliknite na celý článok.

Oko

16. září 2011 v 18:24 | Kirsti |  Kirsti
Ano, jak někteří možná víte, Kirsti je velmi velmi úchylná na oči...!
Potřebovala jsem nějaké obrázky do školy, aby to vypadalo, že jsem přes prázdniny něco dělala, tak jsem načmárala tuhle rychlovku...
Poslední dobou na něco většího, propracovanějšího, komplexnějšího nemam čas, sílu, náladu, ani chuť.

Ještě k obrázku... Kresleno podle fotky mého vlastního oka, i když tvar ani barva úplně nesedí...

The face

11. září 2011 v 8:38 | Bastett |  Bastett
Whops... No nebyl čas! Ale vážně ne. Celý srpen bez přístupu k sceneru poslední dva týdny i internetu. Letní škola, brigáda. No bylo toho moc.
Tohle je tak půl roku stará němčinová čmáranice. Dokonce si pamatuju jak jsem to kreslila o odpoledce a M. na mě jen zírala.
A to nechápu proč protože to je naprosto podprůměrně průměrné.

Hippies

5. září 2011 v 19:55 | JiliAnna |  Ostatní

Klasika, tohle byla kdysi moje nejoblíbenější technika: tužka, tenká černá fixa a pastelky:-) Tuhle techniku poslední dobou skoro nepoužívám... až na drobné výjimky. Tohle je právě ona výjimka. Obrázek vznikl poslední celý týden prázdnin. Mám z něj popravdě docela radost! :-) Ve skutečnosti totiž vypadá ještě o chlup líp. A ještě nutno podotknout, že na pozadí jsem si dala hodně záležet, jak to dělám jen málokdy... Líbí?
Jinak kresba je uparvena jen minimálně. Snad jen trochu kontrast a jemné rozostření pozadí.

James Hetfield (už ani nevím kolikátý...)

1. září 2011 v 12:47 | Jill |  Slavní lidé

Ano správně. Ztrácím přehled o počtu mnou vytvořených podobizen tohoto dokonalého chlapa... Bohužel ani jedna má kresba není ani zdaleka ani zdaleka ani zdaleka tak perfektní jako on. Jak říkám "Il est parfait et trés trés trés mignon!"* Jo, správně fránina mě jaksi pohlcuje... :-D
Kresbu jsem začala někdy v květnu, vím to, protože zrovna byla u nás v kině premiéra Pirátů z Karibiku 4, taťka se sestrama na ně v tom kině byli. Nicméně jsem ten obrázek dokončila až minulý týden v sobotu. Jak tak na něj koukám, je krapet v nepoměru... ale stejně je to asi druhý nejlepší portrét Jimmyho, který jsem kdy vytvořila... Sice s předlohou, ale bez jakékoli pomoci čtverečkováním, takže jsem spokojená... taky s tou kytarou
Pokud chcete vidět hezčí upravenou verzi, najdete ji zde.

*"On je perfektní a moc moc roztomilý!"