Vítejte! Nacházíte se na blogu hned několika umělkyň. Všechny rády kreslíme, A proto tu můžete objevit pouze naše vlastnoručně vytvořená díla. Založily jsme tento blog se záměrem uměleckého projektu. Doufáme, že se Vám tu bude líbit!
P.S. Vše, co na těchto stránkách najdete, je vytvořeno námi. Kopírování je zakázáno! Děkujeme za pochopení :-)

Říjen 2011

Kurt Cobain

31. října 2011 v 18:17 | JiliAnna |  Slavní lidé

Nejnovější kresba. Portrét Kurta Cobaina v netypických brýlích. Tu fotku mám ráda. Pravda, není to tak podobné, jak by to být mohlo, ale jsem spokojená.


Hnáty

30. října 2011 v 12:59 | Alfa vlčica |  A.V-Kresby
V druhom ročníku na figure sme si mali nakresliť svoju ruku v rôznych gestách(klasika).
Bála som sa, že mi uzná za chybu tak krivo nakreslený prostredník. Mám ho tak krivý i v skutočnosti :D ale nikto si to nevšimol.
No tak, toť moje dlane, fotené mobilom.


Klaun

26. října 2011 v 12:08 | Majda |  Majda (7 let)

Tento obrázek je můj skoro první na tomto blogu. Úplně první je v tomto článku. Je to klaunovksá holka a doufám, že se Vám líbí:-)

"Hauúúw"

22. října 2011 v 18:21 Alfa Vlčica
Článok, ktorý tu na vás vyvskočil, je článok novej členky, ktorá tu bude strašiť so svojou tvorbou. Som Alfa vlčica (19) z blogu one-unique. Chodím na SUŠku a čas na kresby mám len v škole, i keď občas sa niečo nájde aj z po mima. Tvorba z posledných dvoch rubrík nebude v článkoch ale kliknutím na ne sa presuniete rovno do galérie, kde si ju môžete prezrieť.

Dúfam že sa vám moja tvorba bude páčiť.


Přistřihnout si křídla

20. října 2011 v 15:39 | JiliAnna |  Ostatní

Je neskutečné, jak mi to období tvůrčí pasivity lezlo na nervy! Ne, že bych snad vůbec nekreslila, v sešitech a učebnicích by se našla spousta obrázků, le žádná vyšší hodnota. Jen jsem se nedokázala donutit vytvořit něco většího... Nicméně před týdnem (v pátek) jsem začala kreslit tento obrázek a dokončila jsem ho včera večer. Jsou tam chyby, vím to, ale neřeknu vám jaké, stejně na to přijdete sami. Nejvíc mi dala zabrat ta cihlová zeď, z toho mi šla hlava kolem, ale zvládla jsem to. Taky je to velmi nekvalitní fotka, ale musela jsem spěchat, neboť baterky ve foťáku byly vybité.
A k tématu obrázku. "Přistřihnout si křídla". Já nevím, co víc k tomu říct. Ono by to vlastně mělo mluvit samo. A možná i mluví. Prý to působí drasticky... a to je dobře, protože to tak působit má.
Jak se dívám, tvořím na úkor svého spisovatelského "umu". Teď ani nevím, jestli jsem tu větu formulovala dobře. Jsem zase nějak mimo.
Budu ráda za Vaše komentáře.

Činčila

3. října 2011 v 11:33 | Kirsti |  Kirsti
Kirstiina specializace - kreslení činčil