Vítejte! Nacházíte se na blogu hned několika umělkyň. Všechny rády kreslíme, A proto tu můžete objevit pouze naše vlastnoručně vytvořená díla. Založily jsme tento blog se záměrem uměleckého projektu. Doufáme, že se Vám tu bude líbit!
P.S. Vše, co na těchto stránkách najdete, je vytvořeno námi. Kopírování je zakázáno! Děkujeme za pochopení :-)

Únor 2012

Moje tvorba za rok 2011

24. února 2012 v 22:21 | Dragell |  Dragell - všehochuť
Dneska jsem se rozhodla udělat čáru za rokem 2011 a ukázat vám skoro kompletní tvorbu za proběhlý rok.
Vše ve videu :)Já vím, je tam jedna velká hnusná chyba, ale bohužel ji již zpětně nemohu opravit.


Autoportrét

21. února 2012 v 18:25 | Jill |  Ostatní
Je znepokojující, jak dlouho jsem tu nebyla. Ale na druhou stranu potěšující, že Hand-Art je jediným blogem, ke kterému tíhnu stále více. K ostatním svým blogům (ať už bývalým nebo nynějším) ztrácím postupem času důvěru, ale tady se mi to nestane.
Neboť poslední dobou často nevím, kde mi hlava stojí a čas trávím především jinými formami výtvarného umění, na kresbu mi jaksi nezbývá čas ani inspirace a zapálení. Nu což, mrzet mě to může, ale jedno je naštěstí jisté, moje tvůrčí schopnosti nevymizely úplně. Nezničí je ani skoro každodenní řešení hloupých grafů funkcí, ve kterých je veškerá fantazie zkázaná...
Nyní již přestaňme nesmyslně žvanit a přejděme k samotnému obrázku. Je to kresba stará skoro 2 měsíce a nelze jí přikládt tuze velkou váhu. Jedná se totiž o jakýsi autoportrét, který však původně autoportrétem býti neměl. Jelikož všichni v mém okolí soudí, že to autoportrét je, tak mají asi pravdu...


Objevila jsem kouzlo uhlu a takových malých tenkých hrozně křehkých tyčinek, co se s nima úžasně kreslí a dobře se mažou.

Botičky

20. února 2012 v 17:51 | Kirsti |  Kirsti
Takový detailík ze zátiší, které teď dělám ve škole

Komix do VV

18. února 2012 v 10:36 | Christine Sunrise |  Christine (15 let)
Ahoj, ahoj, ahoj! :)
Tak se zase ozývám. Trochu mi docházely nápady, spíš jsem trénovala do skicáků portréty (jakože nic moc), ale hodiny výtvarky mě zase zachránily. Dostali jsme za úkol nakreslit komix. Jenom se omlouvám za to, že to ještě není vybarvené. Zatím jsem neměla chuť to dodělat. Asi to dokončím až o další hodině.
Here ya go :)

Pastelky: Motýl

2. února 2012 v 22:23 | Dragell |  Dragell - kresba
Pořád sem dávám jen ženské postavy, tak změníme téma na moje velmi oblíbené a to jsou zvířata.
Právě kresbou, kterou vám dnes představím, se velmi ráda reprezentuji - nevím proč, ale musím říct, že se mi jednou zase něco povedlo :) (ach, jak ta samochvála smrdí)