Vítejte! Nacházíte se na blogu hned několika umělkyň. Všechny rády kreslíme, A proto tu můžete objevit pouze naše vlastnoručně vytvořená díla. Založily jsme tento blog se záměrem uměleckého projektu. Doufáme, že se Vám tu bude líbit!
P.S. Vše, co na těchto stránkách najdete, je vytvořeno námi. Kopírování je zakázáno! Děkujeme za pochopení :-)

Babe (14 let)

Jonsu

11. června 2011 v 8:01 | Babe
Začato včera při fyzice :P. Kritizuj prosím, já se chcu přece něco naučit ^^ı.A kdo ještě neslyšel Jonsu zpívat, ať (se stydí) a poslechne si Pidä kädestä ^^.

Šípkový květ

3. června 2011 v 15:42 | Babe

Hahahá! Zase nade mnou zvítězila má slabost pro všechno šípkové. Áá já miluji ten papír, na který su to kreslilo, mělo bych si ho koupit. Jednou za týden mít příležitost ho zneužívat je málo ^^. Jo vim, ten okvětní lístek vzádu je moc tmavej, ale co s tim teď udělám? :D

Hobbití slečna

26. března 2011 v 5:45 | Babe
Babe se tu náhle zjeví a prezentuje své dílo, nad kterým proneslo mnoho huor, ví, že není dořonalé, ale ví, že se zlepší ^^.

StarScream

27. ledna 2011 v 18:53 | Babe
Nu což, špatná kvalita, ale musím to dát. Mám strašlivý pocit, že se mi něco hodně povedlo ^^. Ale stejně se zlepším. Já to vím! Kreslilo jsem to mou novou tužkou na můj nový blok podle dva týdny staré fotky StarScream, jež se válela v mém mobilu. To vlevo jsou všechny přezdívky, které zatím na blogu měla a to vpravo je můj podpis ^^. Laskavě si nevšímejte dolejšku vlasů :).

Aqua Ela, Mindë, StarScream, Alouch

Nethopýr

1. ledna 2011 v 16:04 | Babe

Můj úžasný nethopýr neoplívá žádnou zvláštní krásnou, má kolem sebe nepovedené okolí, ale je ve zlatém řezu takže je nádherný :D. Prosím jenom konstruktivní kritiku. A berte na vědomí, že tohle je jeden z mála obrázků co tu mám uložených a že dokážu udělat lepší :D. No jo, perokresba, potřebujeme se zdokonalovat.
Babe/Nethopýr
 
 

Reklama