Vítejte! Nacházíte se na blogu hned několika umělkyň. Všechny rády kreslíme, A proto tu můžete objevit pouze naše vlastnoručně vytvořená díla. Založily jsme tento blog se záměrem uměleckého projektu. Doufáme, že se Vám tu bude líbit!
P.S. Vše, co na těchto stránkách najdete, je vytvořeno námi. Kopírování je zakázáno! Děkujeme za pochopení :-)

Bastett

The face

11. září 2011 v 8:38 | Bastett
Whops... No nebyl čas! Ale vážně ne. Celý srpen bez přístupu k sceneru poslední dva týdny i internetu. Letní škola, brigáda. No bylo toho moc.
Tohle je tak půl roku stará němčinová čmáranice. Dokonce si pamatuju jak jsem to kreslila o odpoledce a M. na mě jen zírala.
A to nechápu proč protože to je naprosto podprůměrně průměrné.

Márnice

2. července 2011 v 16:40 | Bastett
Naříkám, že je to dokonalé. Ale pro mě to má své kouzlo.
Tento rok jsme byli kreslit o výtvarce venku jen jednou. A zadání bylo celkem volné. Nakreslete strom a u něj část domu. Prostě spojit přírodu a architekturu v jednom obrázku. Jak se to zdařilo mě musíte zhodnotit sami. Jen chci říct, že to v popředí, takový ten podivný protáhlý předmět je také strom...
A ta budova je márnice, takže tak se to jmenoju vůli tomu *směje se*
Jinak to podivné nahoře mají být listy. Ještě jsem nepřišla na to, jak lépe je nakreslit.
P.S.: Měli bychom se stydět, že takhle málo tvoříme! Vždyť se koukněte na červen pouhé čtyři články :( Já vím, já mám co mluvit, ale já se budu snažit! :D

Tančící pár

8. května 2011 v 16:54 | Bastett
Tentokrát je to kreslené podle učebnice literky. A přiznám se, že jsem vážně spokojená s těmi šaty. S tím chlapem už moc ne, ale to je vedlejší.

Dívka se "zvonečkem"

14. dubna 2011 v 20:56 | Bastett
Po dlouhé době se připojuji k naší miniaturní komunitě a přidávám svou další kresbu. Tentokrát je to portrét podle černobílé fotografie ze starodávné knihy, jež jsem našla doma.

Dítě s květinou

25. února 2011 v 18:27 | Bastett
Vážně se hrozně omlouvám, že jsem tak dlouho nepřispěla. Ale není to moje vina! Za všechno může můj počítač... Starý počítač a moje tiskárna... Tedy scener... Jaksi vypověděli službu a než jsem se dostala k novému /počítači/ tak byl únor. A scener není do teď nainstalovaný, takže kvalita fotek je úúúděsná... /Ano fotím to xD/

Batgirl

23. prosince 2010 v 11:07 | Bastett
 Ok strávila sem nad tím dvě hodiny, takže doufám, že to patřičně ohodnotíte! :D Ne v klidu já nepotřebuju slyšet falešnou chválu ;) 
 Je to kreslený podle penálu, kterej sem dostala od kámošek. Je naprosto boží :D Ok jsem naprosto nekritická já vim ale sem za to ráda. Snad se vám to bude líbit :)
Batgirl
P.S.: Omlouvám se za tu velikost a za ohnutý roh, ale když na tomhle papíře kreslíte až u kraje, tak se ohýbají...

Angel

13. prosince 2010 v 18:50 | Bastett
 Ok už jsem tady dlouho nebyla, ale není to moje vina. Nejdřív (jak jsem už psala) jsem měla rozbitý scan (stále rozbitý je), ale pak jsem dostala geniální (jako vždycky) nápad, že to vyfotim, no ale v tu chvíli mi máti zakázala chodit na počítač (na dva týdny) takže jsem se k tomu nedostala. 
Tohle je kreslený podle jedné encyklopedie, přesněji ze stránky o řecké (římské) kultuře. A má to být niké. Možná, že si na obrázku všimnete "barokní" pohyblivosti, která není moc obvyklá pro řecko a řím. Je jí docíleno například rozevlátými šaty nebo roztaženými křídly, které vypadají, jako kdyby měla niké každou chvíli vzlétnout. 
BTW tamtoho textu si nevšímejte.. obrázky mi často poslouží jako papír pro další tvoření (v tomto případě malinnká ošklivá básnička, nebo spíš veršovačka)

Angel
 Ok je to hrozný...

Prayer

22. listopadu 2010 v 16:50 | Bastett
 Jaksi mi nefunguje scaner takže jsem vzala to jediný co jsem měla v počítači. Není to zrovna nejlepší ale patří k mým oblíbeným, takže ji mám ve skřínce. A taky to není zrovna moje obvyklá "parketa" spíš kreslím "něco-jako-anime-s-velkým-nosem-a-pusou" (dobře má to jenom anime oči a vlasy xD 
Takže je mi 14 kreslím ráda řekla bych že občas i celkem zdařile. Jsem gothička s barevným srdcem, miluji punk, death rock, new wave, dark wave a občas i metal. A gothic, punkovou a visual kei módu :) Neumím psát básničky ani povídky, ale hraju na housle a klavír. Mám doma i kytaru ale tu neumím naladit. Takže kreslení zdar a vám Ahoj :) P.S. Následuje obrázek :D
Prayer
 Nená to zrovna nej kvalita ale za to může scaner. Bye-Bye Bastett
 
 

Reklama
Reklama