Vítejte! Nacházíte se na blogu hned několika umělkyň. Všechny rády kreslíme, A proto tu můžete objevit pouze naše vlastnoručně vytvořená díla. Založily jsme tento blog se záměrem uměleckého projektu. Doufáme, že se Vám tu bude líbit!
P.S. Vše, co na těchto stránkách najdete, je vytvořeno námi. Kopírování je zakázáno! Děkujeme za pochopení :-)

Evelin (18 let)

Poněkud opožděný dárek k narozeninám

21. srpna 2012 v 14:22 | E
Zdravíčko. Sice mi příjde trošku na hlavu cpát svoje obrázky všude, kde to jde (už je na osobním blogu i na DA), nadruhou stranu - proč se nepochlubit, že. (Nemluvě o tom, že na tu nejsem zrovna aktivní a mám pocit, že je třeba to nějak napravit.)
Jinak, k nadpisu - je to (opět) dárek pro mámu, dostala ho sice s měsíčním zpožděním, ale u nás v rodině si moc nikdo na dodržování termínů nepotrpí.
Tak co, poznáte ho? :-D

Paní Bela

29. srpna 2011 v 12:22 | Evelin
Zdravíčko. Přináším další obrázek, který má nepochopitelný úspěch. Zabral mi opravdu hodně času, radši ani nevím kolik.
Nemyslíte, že by to vypadalo líp, kdyby bylo to pozadí celé černé?

James Hetfield

11. července 2011 v 15:56 | Evelin
Zdravím. Tentokrát přicházím s Jamesem Hetfieldem, byl to dárek pro mámu k narozeninám. Prý se mi povedl a prý se mu i podobá, tak nevím no. Možná že mám jenom automaticky averzi vůči všem obrázkům co vytvořím. Ale že je ta kytara úplně špatně, to mi nikdo nevymluví.

Ivy Walker

16. června 2011 v 19:06 | Evelin
Zdravím.
Tohle je můj první pokus o malbu akvarelem a akverolovými pastelkami. Sice nemůžu říct, že by se to podobalo té slečně, které se to podobat má, ale začíná se mi to docela líbit (což je u mě vážně nezvyk).

Mr. Todd

26. března 2011 v 18:48 | Evelin
Zdravím.
Nejspíš by bylo slušné se nejdřív představit, takže: Já jsem Evelin a právě (vlastně už to bude pár dní) jsem byla přijata do Hand Artu. Za což jsem vděčná.
Sídlím na tomto blogu, nikdy jsem nechodila na žádnou uměleckou školu (jejda, rým) a tím pádem moje kreslířské umění za moc nestojí. (Tedy, záleží na tom, s čím to porovnáváte, že jo :D.) Většinou se s každým dílkem patlám neúměrně dlouho a s výsledkem nebývám spokojená. Nicméně, existuje jedno dílko, se kterým spokojená jsem, i přesto, že je pár let staré, špatně vystínované a tak podobně. Toto dílko najdete pod perexem.
 
 

Reklama